Producenci
Be quiet! Chłodzenie CPU Pure Rock 3 BK039 czarne
Opis
Chłodzenie CPU Pure Rock 3 BK039 czarne
Pure Rock 3 Black podkręci Twoją konfigurację dzięki bardzo wysokiej wydajności w kompaktowej konstrukcji i specjalnie zaprojektowanemu wentylatorowi Pure Wings 3.
- Bardzo wysoka wydajność chłodzenia dla nowoczesnych procesorów
- 4 czarne, wydajne 6-milimetrowe rurki cieplne z technologią HDT
- Zoptymalizowany wentylator Pure Wings 3 120mm PWM z wylotem powietrza w kształcie lejka
- Osiąga tylko 31,2dB(A) przy maksymalnej prędkości wentylatora
- Wysoka kompatybilność z RAM i VRM dzięki kompaktowej konstrukcji
- Wstępnie zainstalowany mostek montażowy zapewniający szybką i łatwą instalację
- Elegancki wygląd w całkowicie czarnym designie
- Koncepcja produktu, projekt i kontrola jakości w Niemczech
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Aluminiowo-Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Gniazdo procesora | LGA1150 |
| Gniazdo procesora | LGA1151 |
| Gniazdo procesora | LGA1200 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo procesora | LGA1851 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Przepływ powietrza | 59.6 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| TDP | 190 W |
| Poziom hałasu | 31.2 dB |
| Wymiary | 154 x 124 x 71 mm |
| Waga | 0.57 kg |
| Video |