Producenci
Be quiet! Chłodzenie CPU Pure Rock 3 LX BK040
Opis
Chłodzenie CPU Pure Rock 3 LX BK040
Pure Rock 3 LX podkręci Twoją konfigurację dzięki bardzo wysokiej wydajności w kompaktowej konstrukcji i specjalnie zaprojektowanemu wentylatorowi Light Wings LX 120mm PWM.
- Bardzo wysoka wydajność chłodzenia dla nowoczesnych procesorów
- Wentylator Light Wings LX 120mm PWM ARGB z wylotem powietrza w kształcie lejka zapewniający wysoką wydajność i oszałamiające efekty wizualne
- 4 czarne, wydajne 6-milimetrowe rurki cieplne z technologią HDT
- Osiąga tylko 31,2dB(A) przy maksymalnej prędkości wentylatora
- Wysoka kompatybilność z RAM i VRM dzięki kompaktowej konstrukcji
- Wstępnie zainstalowany mostek montażowy zapewniający szybką i łatwą instalację
- Elegancki wygląd w całkowicie czarnym designie
- Koncepcja produktu, projekt i kontrola jakości w Niemczech
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Aluminiowo-Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1200 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo procesora | LGA1851 |
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Gniazdo procesora | LGA1150 |
| Gniazdo procesora | LGA1151 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Przepływ powietrza | 61.8 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| TDP | 190 W |
| Poziom hałasu | 31.2 dB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 154 x 124 x 71 mm |
| Waga | 0.574 kg |
| Video |