Producenci
Be quiet! Chłodzenie CPU Pure Rock 3 PRO LX BK043
Opis
Chłodzenie CPU Pure Rock 3 PRO LX BK043
Zwiększ wydajność swojej konfiguracji dzięki imponująco wysokiej wydajności chłodzenia Pure Rock Pro 3 LX i spektakularnie podświetlanym wentylatorom Light Wings LX.
- Imponująco wysoka wydajność chłodzenia dla nowoczesnych procesorów
- 2 wentylatory Light Wings LX 120mm PWM ARGB z lejkowatymi wylotami powietrza zapewniające wysoką wydajność i oszałamiające efekty wizualne
- 6 czarnych, wydajnych 6-milimetrowych rurek cieplnych z niklowaną podstawą
- Osiąga tylko 34,8dB(A) przy maksymalnej prędkości wentylatora
- Wysoka kompatybilność z RAM i VRM dzięki kompaktowej konstrukcji
- Instalacja jest niezwykle prosta dzięki intuicyjnemu zestawowi montażowemu
- Kompatybilny z pastami termoprzewodzącymi na bazie ciekłego metalu
- Elegancki wygląd w całkowicie czarnym designie
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Miedź-Nikiel |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1200 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Gniazdo procesora | LGA1150 |
| Gniazdo procesora | LGA1151 |
| Gniazdo procesora | LGA1851 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Przepływ powietrza | 61.8 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 6 |
| TDP | 250 W |
| Poziom hałasu | 34.8 dB |
| Wymiary | 155 x 124 x 139 mm |
| Waga | 1.081 kg |
| Video |