Producenci
Be quiet! Obudowa Dark Base Pro 901 BGW50
Opis
Obudowa Dark Base Pro 901 BGW50
Dark Base Pro 901 to elastyczna i jednocześnie przyjazna dla użytkownika obudowa z innowacyjnymi rozwiązaniami i najnowocześniejszymi funkcjami.
- Wymienna pokrywa górna i panel przedni zapewniają maksymalny przepływ powietrza lub praktycznie niesłyszalną pracę
- Wsporniki wentylatora i chłodnicy ze zintegrowanym hubem z przodu i na górze obudowy sprawiają, że instalacja jest dziecinnie prosta
- 3 wentylatory Silent Wings 4 PWM gwarantują praktycznie niesłyszalną pracę i wysoką wydajność
- Dotykowy panel I/O dla najnowocześniejszej obsługi
- Duża przestrzeń dla płyt głównych E-ATX i radiatorów do 420 mm
- Dobrze przemyślany system umożliwiający przyjazną dla użytkownika obsługę
- Wszechstronna tacka płyty głównej dla układu odwróconego
- Subtelne podświetlenie ARGB z przodu i na osłonie zasilacza
Dane techniczne
| Typ obudowy | Big Tower |
| Format | E-ATX |
| Format | Mini-ATX |
| Format | XL-ATX |
| Format | Micro ATX |
| Format | ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 24 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 7 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 16 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 14 cm |
| Air Duct | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 569 x 254 x 603 mm |
| Waga | 17.8 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | Kontroler wentylatorów |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 4 x USB 3.0 |
| Pozostałe parametry | Zatoki:
Wentylatory zainstalowane (mm) / (rpm):
Maksymalna liczba wentylatorów (mm):
Radiatory opcjonalne (mm):
Wymiary maksymalne (mm):
|