Producenci
Be quiet! Obudowa Pure Base 501 LX ARGB biała
Opis
Obudowa Pure Base 501 LX ARGB biała
Pure Base 501 LX White to wszechstronna obudowa ATX z wentylatorami ARGB, kompaktowymi wymiarami i wysokim przepływem powietrza do każdego zastosowania.
- Elegancki panel przedni i górna pokrywa z przepływem powietrza zapewniają jednolity, klasyczny wygląd
- 4 fabrycznie zainstalowane wentylatory Light Wings LX PWM zapewniające niepowtarzalne efekty świetlne i niezwykłe ciśnienie powietrza
- Kontroler ARGB i hub ARGB-PWM dla 6 wentylatorów
- Duża przestrzeń dla wysokiej klasy kart graficznych i dużych coolerów, pomimo kompaktowych rozmiarów
- Opcjonalna pionowa instalacja karty graficznej
- Możliwość instalacji chłodzeń wodnych z radiatorami do 360mm
- USB 3.2 Gen. 2 typ C dla najlepszej łączności
- Wygodne zarządzanie przewodami dzięki przemyślanej konstrukcji prowadzenia kabli
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Format | Micro ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Liczba miejsc montażowych | 7 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 5 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 140 mm ARGB (tył) |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm ARGB (przód) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 5 |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120/140 mm (góra) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm lub 1 x 140 mm (tył) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (bok) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
| Złącza na przednim panelu | Power |
| Złącza na przednim panelu | Reset |
| Złącza na przednim panelu | Sterowanie światłem |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.2 Gen1 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 368 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 178 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 200 mm |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 463 x 231 x 450 mm |
| Waga | 7.85 kg |
| Pozostałe parametry | Wymiary maksymalne: zasilacz: do 200 | 180 (z przesuniętą klatką HDD) |
| Video |