Producenci
Be quiet! Obudowa SILENT BASE 802 Black BG039
Opis
Obudowa Be quiet! SILENT BASE 802
be quiet! Silent Base 802 Black to obudowa dedykowana wyjątkowo cichym i wydajnym konfiguracjom.
- Wymienna pokrywa górna i panel przedni zapewniają maksymalny przepływ powietrza lub cichą pracę
- Trzy wentylatory Pure Wings 2 140mm gwarantują doskonały przepływ powietrza
- Grube maty wyciszające dla lepszej redukcji hałasu
- Najnowocześniejszy panel I/O z kontrolerem wentylatorów i złączem USB 3.2
- Oddzieloną tackę płyty głównej można zastosować w układzie odwróconym
- Odłączany wspornik górny ułatwia montaż radiatorów i wentylatorów
- Kompatybilny z radiatorami do 420mm
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Micro ATX |
| Format | ATX |
| Format | E-ATX |
| Liczba miejsc montażowych | 10 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 7 |
| Wentylator | 14 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 539 x 281 x 553 mm |
| Waga | 12.6 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | Kontroler wentylatorów |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |