Producenci
Be quiet! Wentylator CPU Pure Rock 2 czarny BK007
Opis
Chłodzenie CPU Pure Rock 2 czarny BK007
- Wysoka wydajność chłodzenia 150 W TDP
- Cztery wysokowydajne ciepłowody 6mm z technologią HDT
- Asymetryczna konstrukcja zapobiega blokowaniu gniazd pamięci
- Wentylator Pure Wings 2 120mm PWM zapewnia cichą pracę max. 26,8 dB (A)
- Elegancka czarna powierzchnia
- Łatwy do zainstalowania zestaw instalacyjny można zamontować od góry płyty głównej
- Trzyletnia gwarancja producenta
Dane techniczne
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | Socket AM3+ |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Gniazdo procesora | LGA1150 |
| Gniazdo procesora | LGA2011-3 |
| Gniazdo procesora | LGA1151 |
| Gniazdo procesora | LGA2066 |
| Gniazdo procesora | LGA1200 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 51 cfm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Poziom hałasu | 26.8 dB |
| Wymiary | 87 x 121 x 155 mm |
| Waga | 580 g |