Producenci
Be quiet! Wentylator Light WingsLX 120 mm PWM
Opis
LIGHT WINGS LX 120mm PWM
Świetna wydajność i imponujące podświetlenie
Light Wings LX 120mm PWM posiada zoptymalizowane łopatki wentylatora i podświetlany wirnik, co zapewnia doskonałą wydajność i podświetlenie.
- Podświetlany rotor i matowe łopatki wentylatora zapewniają niepowtarzalne efekty świetlne, które wizualnie podkreślą każdy system PC
- Wiele kolorów i trybów dla indywidualnego wyglądu dzięki 16 diodom LED
- 7 zoptymalizowanych łopatek wentylatora o idealnym kącie dla wyjątkowego ciśnienia powietrza
- Przewód ARGB z opcją łączenia łańcuchowego
- Niskie obroty rozruchowe zapewniają bardzo cichą pracę
- Łożysko ślizgowe o długiej żywotności zapewnia czas pracy do 60 000 godzin
- 3-letnia gwarancja producenta
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1600 obr./min |
| Przepływ powietrza | 51.5 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 25.5 dB |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |
| Waga | 133 g |