Producenci
Be quiet! Wentylator Pure Loop 2 FX 280mm AIO CPU Cooler
Opis
Wysoka wydajność chłodzenia - Niezawodna moc chłodzenia do zaawansowanych zastosowańs
Dzięki Pure Loop nawet najbardziej wymagające konfiguracje mogą pracować niezawodnie. Ogromna moc chłodzenia zapewnia niskie temperatury nawet w okresach szczytowej wydajności procesora.
Podwójnie odsprzężona pompa - Płynna i cicha praca
Dzięki skutecznemu wyciszeniu pompa generuje tylko minimalny hałas i wibracje. To klucz do zagwarantowania słynnej cichej pracy be quiet!.
Wentylator PURE WINGS 2 - Wyjątkowa niezawodność i zmniejszone turbulencje generujące hałas
Wentylator Pure Wings 2 140 mm zapewnia bardzo cichą pracę i wysoką wydajność chłodzenia. Dziewięć łopatek zoptymalizowanych pod kątem przepływu powietrza sprawia, że Pure Wings 2 jest idealnym wentylatorem do aluminiowego radiatora Pure Loop.
Łatwe napełnianie - Uproszczony proces napełniania i długa żywotność
Łatwy dostęp do portu napełniania sprawia, że napełnianie jest bezpieczne i wygodne. Dołączona butelka płynu chłodzącego dodatkowo gwarantuje długą żywotność.
Całkowicie czarny design i białe podświetlenie LED - Niepowtarzalny i stylowy wygląd
Całkowicie czarny design w połączeniu z białym podświetleniem LED zapewnia elegancki wygląd. Aluminiowy blok chłodzący gwarantuje, że Pure Loop będzie dobrze wyglądać w każdym systemie.
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Aluminiowo-Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Gniazdo procesora | LGA1150 |
| Gniazdo procesora | LGA2011-3 |
| Gniazdo procesora | LGA1151 |
| Gniazdo procesora | LGA2066 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Gniazdo procesora | LGA1200 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1600 obr./min |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 14 cm |
| Poziom hałasu | 38.1 dB |
| Wymiary |
|
| Waga | 1.22 kg |
| Pozostałe parametry |
|