Producenci
Be quiet! Wentylator Pure Wings 3 120 mm
Opis
Wentylator Pure Wings 3 120 mm
Wydajny, Progresywny, Cichy
Dzięki niskim minimalnym obrotom i wysokiej prędkości maksymalnej, Pure Wings 3 120mm są idealnym dodatkiem do komputerów PC do każdego zastosowania. Wentylator oferuje wyjątkową niezawodność i zapewnia długotrwałe działanie w konfiguracji gamingowej.
- Zoptymalizowana rama wentylatora zapewnia wyjątkową wydajność na chłodnicach
- Nowo zaprojektowane łopatki wentylatora i zmieniony kąt zapewniają wyjątkowe ciśnienie powietrza
- Pure Wings 3 120mm może pracować z bardzo niskimi minimalnymi obrotami, co zapewnia bardzo cichą pracę
- Łożysko rifle o długiej żywotności gwarantuje okres eksploatacji wynoszący 80.000 godzin
- Koncepcja produktu, projekt i kontrola jakości w Niemczech
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Brak |
| Radiator | Brak |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1600 obr./min |
| Przepływ powietrza | 49.9 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 3-pin |
| Poziom hałasu | 25.5 dB |
| Akcesoria w zestawie | Śruby do wentylatorów |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |
| Waga | 147 g |