Producenci
Be quiet! Zasilacz Power Zone 2 850W 80PLUS PLATINUM ATX 3.1
Opis
Zasilacz Power Zone 2 850W 80PLUS PLATINUM ATX 3.1
Power Zone 2 850W to zasilacz z certyfikatem 80 PLUS Platinum i półpasywnym chłodzeniem zero-RPM, zapewniający wydajne i ciche sesje gamingowe.
- Sprawność 80 PLUS Platinum i Cybenetics Platinum (do 94,1%)
- Półpasywne chłodzenie zero-RPM
- Wentylator pracuje przez 2-5 minut, aby uniknąć częstego odgłosu uruchamiania
- Wentylator Pure Wings 3 140 mm zapewnia ciche i wydajne chłodzenie
- Kątowe złącze 12V-2x6 90° i kompatybilność z PCIe 5.1/ATX 3.1
- Zaawansowana regulacja napięcia i stabilność dzięki technologii LLC
- Unikalny wygląd z niepowtarzalnym wzorem siatki
- Jedna masywna, wysokowydajna linia 12 V
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 850 W |
| Wentylator | 14 cm |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 0 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 7 |
| Ilość złącz zas. PATA | 1 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 3 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 1 |
| Ilość złącz USB 10P | 0 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Platinum |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed przepięciami i udarami |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem |
| Zabezpieczenia / filtry | Termiczne |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt wysokim prądem |
| Wymiary | 86 x 150 x 160 mm |