Producenci
Be quiet! Zasilacz Pure Power 12 1000W ATX3.1 80PLUS GOLD
Opis
PURE POWER 12 1000W
Wyjątkowa cisza, najlepsze funkcje
Pure Power 12 1000W jest zgodny ze standardem ATX 3.1 i PCIe 5.1 oraz oferuje niezrównaną niezawodność i najlepsze w swojej klasie funkcje. Pure Power 12 1000W zapewnia niezwykłą wygodę i najlepsze połączenie funkcji z wyjątkową kompatybilnością.
- Sprawność 80 PLUS Gold (do 92,9%)
- Zasilacz ATX 3.1 z pełną obsługą kart graficznych PCIe 5.1 i tych ze złączami 6+2-pin
- Wyjątkowo cichy wentylator be quiet! 120 mm!
- Zaawansowana stabilność i regulacja napięć dzięki technologii LLC
- Jedna masywna, wysokowydajna linia 12 V
- Jedno złącze PCIe 5.1 12V-2x6 600W i 3 złącza PCIe 6+2 dla podkręconych procesorów graficznych klasy high-end
- 10-letnia gwarancja producenta
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 1000 W |
| Wentylator | 12 cm |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 0 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Ilość złącz zas. PATA | 1 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 3 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 0 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 1 |
| Ilość złącz USB 10P | 0 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt wysokim prądem |
| Zabezpieczenia / filtry | Termiczne |
| Wymiary | 160 x 86 x 150 mm |
| Waga | 2.8 kg |