Producenci
Be quiet! Zasilacz Pure Power 12 750W ATX 3.1 80PLUS GOLD
Opis
PURE POWER 12 750W
Wyjątkowa cisza, najlepsze funkcje
Pure Power 12 750W jest zgodny ze standardem ATX 3.1 i PCIe 5.1 oraz oferuje niezrównaną niezawodność i najlepsze w swojej klasie funkcje. Pure Power 12 750W zapewnia niezwykłą wygodę i najlepsze połączenie funkcji z wyjątkową kompatybilnością.
- Sprawność 80 PLUS Gold (do 92,8%)
- Zasilacz ATX 3.1 z pełną obsługą kart graficznych PCIe 5.1 i tych ze złączami 6+2-pin
- Wyjątkowo cichy wentylator be quiet! 120 mm!
- Zaawansowana stabilność i regulacja napięć dzięki technologii LLC
- Jedna masywna, wysokowydajna linia 12 V
- Jedno złącze PCIe 5.1 12V-2x6 600W i 3 złącza PCIe 6+2 dla podkręconych procesorów graficznych klasy high-end
- 10-letnia gwarancja producenta
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 750 W |
| Wentylator | 12 cm |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1800 obr./min |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 0 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Ilość złącz zas. PATA | 1 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 3 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 0 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 1 |
| Ilość złącz USB 10P | 0 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Termiczne |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt wysokim prądem |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem |
| Wymiary | 160 x 86 x 150 mm |
| Waga | 2.6 kg |