Producenci
Be quiet! Zasilacz Pure Power 12 M 1200W ATX 3.0 GOLD
Opis
PURE POWER 12 M 1200W
WYJĄTKOWA CISZA, NAJLEPSZE FUNKCJE
Pure Power 12 M 1200W jest zgodny z ATX 3.1 i PCIe 5.1. Oferuje niezrównaną niezawodność z najlepszymi w swojej klasie funkcjami. To najlepsze połączenie wydajności z wyjątkową kompatybilnością.
- Sprawność 80 PLUS Gold (do 93.7%)
- Zasilacz ATX 3.1 z pełną obsługą kart graficznych PCIe 5.1 i tych ze złączami 6+2-pin
- Wyjątkowo cichy wentylator be quiet! 120 mm!
- Zaawansowana stabilność i regulacja napięć dzięki technologii LLC
- 2 mocne linie 12V
- Modularne przewody dla maksymalnej elastyczności konfiguracji
- Jedno złącze PCIe 5.1 12V-2x6 600W i 4 złącza PCIe 6+2 do podkręconych kart graficznych z najwyższej półki
- 10-letnia gwarancja producenta
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 1200 W |
| Wentylator | 12 cm |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2700 obr./min |
| PFC | Brak |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 0 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Ilość złącz zas. PATA | 2 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 4 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 0 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 1 |
| Ilość złącz USB 10P | 0 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem |
| Zabezpieczenia / filtry | Termiczne |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed przepięciami i udarami |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt wysokim prądem |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 160 x 150 x 86 mm |
| Waga | 1.92 kg |