Producenci
Be quiet! Zasilacz System Power 10 550W BN327
Opis
SYSTEM POWER 10 550W - SPRAWDZONA NIEZAWODNOŚĆ, CICHA PRACA
System Power 10 550W to zasilacz wybierany przez konfiguratorów PC, dla których istotna jest niezawodność, cisza oraz cena produktu. Funkcje takie, jak wentylator z termokontrolą i wyjątkowo niski pobór mocy w trybie czuwania podkreślają jakość, jaką oferuje System Power 10 550W.
- Wysokiej jakości wentylator 120mm z termokontrolą
- Duża stabilność dzięki zastosowaniu mocnej linii 12 V
- Ścisła regulacja napięć przy użyciu technologii DC-DC
- Niezawodne działanie wspiera wydajne karty graficzne
- Pobór mocy w trybie czuwania poniżej 0,15 wata
- Sprawność 80 PLUS Bronze (do 89,1%)
- Atrakcyjne czarne płaskie przewody
- Pełny pakiet najlepszych zabezpieczeń
- 5-letnia gwarancja producenta
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 550 W |
| Wentylator | 12 cm |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1800 obr./min |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 1 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Wymiary | 150 x 140 x 86 mm |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Pozostałe parametry |
|