Producenci
Be quiet! Zasilacz System Power 10 850W BN330
Opis
SYSTEM POWER 10 850W - SPRAWDZONA NIEZAWODNOŚĆ, CICHA PRACA
System Power 10 850W to zasilacz wybierany przez konfiguratorów PC, dla których istotna jest niezawodność, cisza oraz cena produktu. Funkcje takie, jak topologia LLC, SR, DC-DC oraz dwie linie 12V podkreślają jakość, jaką oferuje System Power 10.
- Sprawność 80 PLUS Gold (do 93,4%)
- Zaawansowana stabilność i regulacja napięć dzięki LLC, SR i DC- DC oraz zastosowaniu 2 mocnych linii 12 V
- Wentylator be quiet! 120mm zoptymalizowany pod kątem ciszy
- Niezawodne działanie wspiera wydajne karty graficzne
- Pobór mocy w trybie czuwania poniżej 0,15 wata
- Atrakcyjne czarne płaskie przewody
- Pełny pakiet najlepszych zabezpieczeń
- 5-letnia gwarancja producenta
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 850 W |
| Wentylator | 12 cm |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 1 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 4 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Wymiary | 150 x 160 x 86 mm |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Pozostałe parametry |
|