Producenci
Beline Ładowarka samochodowa 2xUSB + USB-C 2,1A czarna
Opis
BELINE - nowa marka, nowa jakość.
Ładowarki BELINE cechuje wysoka jakość i nowoczesny design. Dodatkowe systemy zabezpieczeń chronią urządzenie przed przeładowaniem oraz uszkodzeniem przez nagły skok napięcia. Natężenie prądu 2A oraz system podziału energii zastosowane w ładowarce, sprawiają, że ładowanie odbywa się szybko a jednocześnie bezpiecznie ładowarka dostosowuje natężenie prądu do potrzeb podłączonego urządzenia.
Dane techniczne
| Rodzaj | Samochodowa |
| Napięcie wyjściowe | 11 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 1 A |
| Długość przewodu | 10 cm |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pasuje do | Universalny |
| Kolor | Czarny |