Producenci
Belkin PowerBank 10 000mAh USB A i C 15W czarny
Opis
PowerBank 10 000mAh USB A i C 15W
Dwa porty USB-A i jeden port USB-C zapewniają ładowanie wszystkich urządzeń, zapewniając do 15 W mocy dla smartfona i dwóch innych akcesoriów. Ładuj z mocą do 15 W podczas korzystania ze wszystkich 3 portów, co zapewnia dodatkowe 40 godzin pracy na baterii smartfona. Oglądaj filmy, odbieraj połączenia wideo i utrzymuj działanie aplikacji nawigacyjnych przez całą drogę do celu. Dioda LED wskazuje, kiedy power bank wymaga doładowania, a dołączony kabel USB-A do USB-C umożliwia rozpoczęcie ładowania zaraz po wyjęciu z pudełka.
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie | Kabel z USB-A na USB-C |
| Wymiary | 68.33 x 131.83 x 15.75 mm |
| Waga | 222 g |
| Pasuje do | Uniwersalny |