Producenci
Benq Adapter INSTASHARE USB PDP TDY31 5A.F7W28.DP1
Opis
- Klucz sprzętowy BenQ TDY31 Wi-Fi do wyświetlaczy wielkoformatowych.
- Obsługuje tryby Wi-Fi i Hotspot. Kompatybilny z BrenQ InstaShare.
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Wymiary | 137 x 41 x 12 mm |
| Pozostałe parametry | Zasięg: max. 15 m (między kluczem sprzętowym a IFP) |