Producenci
Benq Monitor 27 cali GW2790QT 2K 5ms/IPS/HDMI/100Hz
Opis
Maksymalizacja produktywności dzięki prostocie
Równoważ pracę i życie efektywnie i łatwo. Z modelem GW2790QT przełączanie się między urządzeniami i czynnościami stało się jeszcze łatwiejsze, ponieważ jedno złącze USB-C i zintegrowany hub USB łączą wszystko. Pokaż swój gust dzięki nieskazitelnym detalom i jakości; GW2790QT oferuje konfigurowalny design, który pasuje do każdego stylu życia.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | GW2790QT |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 150 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 372.3 mm |
| Wysokość z podstawą | 424.7 mm |
| Wysokość (maks.) | 534.3 mm |
| Szerokość | 614 mm |
| Głębokość | 62 mm |
| Głębokość z podstawą | 238.5 mm |
| Waga | 5.5 kg |
| Waga z podstawą | 8.4 kg |