Producenci
Benq Monitor 65 SL6502K LED 1300:1/1920x1080/HDMI
Opis
SL6502K 65"
Pierwszy i jedyny na świecie monitor Digital Signage z certyfikatem PANTONE Validated
- Pokaż treści tak jak mają być widziane. Innowacyjne monitory BenQ gwarantują wierne odwzorowanie kolorów na ekranie. W połączeniu z monitorami dla projektantów BenQ Pantone Validated zapewniają kompleksowe rozwiązanie obejmujące wszystko, od tworzenia treści po wdrażanie na ekranach.
Tryb koloru PANTONE Color dla idealnego odwzorowania barw
- Jako pierwszy na świecie Digital Signage certyfikowany przez Pantone, tryb Pantone w SL6502K zapewnia 100% wierność i spójność kolorów.
Tryb kinowy dla uzyskania prawdziwych wrażeń
- Tryb kinowy gwarantuje urzekające obrazy i filmy wyświetlane w kontrastowych i żywych kolorach, z dodatkową głębią i przestrzenią.
Tryb zdjęć dla nasyconych obrazów
- W trybie zdjęć można doceniać obrazy pod dowolnym kątem. Zapewnia realistyczne, żywe kolory i detale bez przesycenia i zniekształceń obrazu.
Tryb M-Book dla dopasowania do macOS
- Projektanci nie muszą już dostosowywać ani konwertować treści. Unikalny tryb BenQ M-Book odwzorowuje filmy i obrazy wyświetlane na urządzeniach macOS.
Klarowność obrazu 4K UHD
- Ultra-wysoka rozdzielczość 4K2K (3840 x 2160) zapewnia nie tylko optymalne wrażenia podczas oglądania, ale także czterokrotnie więcej informacji i przestrzeni roboczej niż ekran Full HD 1080p.
Smukły i lekki
- Wąska ramka i lekka konstrukcja pasują do każdego wnętrza. To sprawia, że SL6502K jest idealny jako zamontowany na stałe lub przenośny wyświetlacz reklamowy.
Wbudowany system Android
- SL6502K ma własny system operacyjny Android, co eliminuje potrzebę korzystania z zewnętrznego komputera lub odtwarzacza w celu wyświetlania materiałów.
Złącze USB Plug and Play
- USB plug-and-play pozwala na dostęp i odtwarzanie plików multimedialnych bezpośrednio z napędu flash USB bez konieczności podłączania komputera lub skomplikowanych konfiguracji.
Prezentacja bezprzewodowa
- The SL6502K supports InstaShare, a simple presentation and collaboration solution that allows designers to wirelessly display content.
Szybka konfiguracja z BenQ Launcher
- BenQ Launcher działający na systemie operacyjnym Android łączy wszystkie ustawienia urządzenia i oraz narzędzia w jednym miejscu, aby ułatwić obsługę.
X-Sign
- Oprogramowanie do zarządzania treścią BenQ X-Sign ułatwia tworzenie, zarządzanie i dostarczanie treści bez wysiłku. Projektanci mogą opublikować oryginalny materiał lub skorzystać z jednego z szablonów X-Sign, aby szybko stworzyć efekty wizualne.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | SL6502K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Obszar widzialny w pionie | 803.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1428.5 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 225 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 829.6 mm |
| Szerokość | 1454.6 mm |
| Głębokość | 72 mm |
| Waga | 35.5 kg |