Producenci
Benq Monitor interaktywny 75 cali RE7503A IPS 1200:1/TOUCH/HDMI
Opis
RE7503A - Interaktywny monitor 75 cali dla szkół oraz przedszkoli
Gotowy do użycia od razu po uruchomieniu, dzięki wbudowanemu systemowi Android
- Zaawansowana ochrona wzroku dla wielogodzinnego nauczania
- 40 punktów dotyku zapewni równoczesną pracę kilku uczniów
- Rozpoznawanie pisma i tłumaczenie kilkudziesięciu języków w aplikacji tablicowej
- Mocny dźwięk dzięki wbudowanym głośnikom 2x20W
Istota edukacji
Nauczaj na niezawodnym interaktywnym monitorze, na którym wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do lekcji są w zasięgu ręki.
Oszczędzaj energię dzięki BenQ
Monitory BenQ oferują funkcje oszczędzania energii umożliwiające monitorowanie i ograniczanie zużycia energii, oszczędzanie kosztów i poprawę zrównoważonego rozwoju bez pogarszania wydajności.
Ochrona wzroku nauczycieli i uczniów
Uczniowie i nauczyciele mogą polegać na funkcjach ochrony oczu RE03A, które chronią ich wzrok. BenQ wykorzystuje technologie ograniczające poziom niebieskiego światła i pozbawione migotania, aby zmniejszyć zmęczenie oczu, a przeciwodblaskowy ekran 4K zapewnia ostry i wyraźny obraz.
Stwórz swój styl nauczania
Seria RE daje niezrównaną elastyczność w prowadzeniu zajęć. Skorzystaj z bezpłatnych funkcji edukacyjnych BenQ, które pasują zarówno do tradycyjnych, jak i nowatorskich sposobów nauczania.
Nowy rodzaj tablicy
Ulepsz naukę dzięki EZWrite, dynamicznej tablicy pełnej narzędzi, których potrzebujesz, aby zajęcia były bardziej wciągające. Otwieraj różne pliki lekcji, zapisuj swoje postępy do wykorzystania w przyszłości i eksportuj je, aby udostępnić uczniom, gdy skończysz. Ponadto EZWrite umożliwia uczniom dołączanie z dowolnego miejsca.
Zmień sposób udostępniania
Nie masz kabla HDMI? Bez problemu. Bezprzewodowo udostępniaj treści RE03A z dowolnego miejsca w pomieszczeniu. Wyświetlaj materiały lekcyjne ze swojego laptopa lub pozwól uczniom udostępniać swoje ekrany za pomocą InstaShare 2.
Twoje pliki, na Twój sposób
Bezproblemowo ucz, korzystając z materiałów lekcyjnych przechowywanych na Dysku Google, a następnie zapisuj je z powrotem w chmurze, aby mieć do nich dostęp w dowolnym momencie.
Widżety
Dodaj widżety, takie jak karteczki samoprzylepne, kalendarz i inne, aby wyświetlać informacje istotne dla Ciebie i Twoich uczniów.
Ulubione
Wyświetlaj najczęściej używane aplikacje bezpośrednio na ekranie głównym, aby lekcje były bardziej efektywne.
Pisz naturalnie i bez wysiłku
- Pozwól wielu uczniom pracować na wyświetlaczu w tym samym czasie łatwo i intuicyjnie dzięki BenQ Board Essential.
- Naturalne pisanie - Dzięki maksymalnie 40 punktom dotykowym każdy może jednocześnie korzystać z RE03A.
- Po prostu gładkie pisanie - Poczujesz się, jakbyś pisał na papierze, dzięki zerowej szczelinie pomiędzy szkłem tablicy a panelem.
- Dotknij różnicy - Funkcja dotyku Fine IR+ zapewnia najbardziej precyzyjne pisanie i dotyk.
Rób notatki w dowolnym miejscu
Użyj wbudowanego narzędzia Floating Tool, aby pisać w dowolnej aplikacji, witrynie internetowej, dokumencie, obrazie lub robić zrzuty ekranu i nagrywać filmy.
Złącza na froncie
Przednie złącza wejścia/wyjścia, w tym w pełni funkcjonalny port USB Type-C, zapewniają szybki dostęp do funkcji ładowania USB i dotyku.
Wszystkie niezbędne rzeczy pod ręką
Jedno dotknięcie zapewnia dostęp do paska bocznego, na którym można wygodnie przełączać się między aplikacjami, rozpoczynać korzystanie z tablicy, wracać do ekranu głównego i nie tylko.
Wyjątkowo mocny dźwięk
Przednie głośniki 2 x 20W zapewniają krystalicznie czysty dźwięk, który dociera do każdego ucznia w klasie.
Stworzony dla administratorów IT
Kompleksowy ekosystem zarządzania BenQ sprawia, że utrzymanie urządzeń, aplikacji i kont użytkowników jest prostsze niż kiedykolwiek, pomagając pracownikom IT i administratorom oszczędzać czas i zwiększać wydajność.
Zapewnij użytkownikom synchronizację
Usprawnij zarządzanie kontami, synchronizując je z listami użytkowników w Google Workspace, Microsoft Entra ID (dawniej Azure Active Directory), ClassLink, serwerach AD/LDAP lub innych dostawcach tożsamości opartych na SAML.
Zarządzaj z dowolnego miejsca
Z łatwością przesyłaj zdalnie aktualizacje oprogramowania sprzętowego, instaluj aplikacje i ustawiaj zasady dla płyt BenQ. Możesz nawet ustawić czas uruchamiania i wyłączania, a wszystko to z jednego pulpitu nawigacyjnego.
Chroń swoje dane
Wzmocnij wyświetlacze swojej szkoły za pomocą bezpiecznych trybów logowania, niestandardowego dostępu i partycjonowania danych w oparciu o użytkownika.
Zdobądź wiedzę dzięki dogłębnym analizom
Wykorzystaj w pełni swoje tablice BenQ dzięki szczegółowym analizom dotyczącym wykorzystania urządzenia i aplikacji. Wybierz konkretne tablice i punkty danych, aby utworzyć kompleksowe raporty umożliwiające podejmowanie bardziej świadomych decyzji.
Komunikaty na całą szkołę
Wysyłaj ogłoszenia w czasie rzeczywistym lub zaplanowane do swoich tablic BenQ za pomocą transmisji X-Sign. Upewnij się, że wszyscy są na bieżąco informowani o wydarzeniach szkolnych, protokołach bezpieczeństwa i sytuacjach awaryjnych.
Dane techniczne
| Model | RE7503A |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Obszar widzialny w pionie | 927.9 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1649.7 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 450 nits |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 30 000:1 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 135 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 1032.3 mm |
| Szerokość | 1705.7 mm |
| Głębokość | 90.2 mm |
| Waga | 50.4 kg |
| Pozostałe parametry |
|