Producenci
Benq Monitor interaktywny 98 cali RE9803 IPS 1200:1/GL/UHD/400nits
Opis
Dane techniczne
| Model | RE9803 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 98'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 1214.35 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 2158.85 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 400 nits |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 30 000:1 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 4 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Pobór mocy | 183.4 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1323.2 mm |
| Szerokość | 2244.7 mm |
| Głębokość | 89.5 mm |
| Waga | 99.6 kg |