Producenci
Benq Monitor profesjonalny 43 cale ST4302S IPS 4K/1200:1/ANDROID
Opis
ST4302S 43" Profesjonalny monitor Smart Signage 4K
- All-in-One z ultracienkimi ramkami
- Oglądaj żywe obrazy na wyświetlaczu 4K UHD
- Gotowy do użycia z wbudowanym systemem operacyjnym Android
- Odwróć wyświetlacz, aby oglądać w orientacji pionowej lub poziomej
- Łatwe tworzenie treści przy użyciu niestandardowych szablonów X-Sign
Przejrzystość 4K UHD
Ciesz się wyraźnymi i kolorowymi obrazami dzięki serii ST. Rozdzielczość 4K UHD zapewnia doskonałą wyrazistość i czytelność w każdej przestrzeni.
Wbudowany system operacyjny Android
Korzystaj z wbudowanego systemu operacyjnego Android, aby uzyskiwać dostęp do plików, wyświetlać treści i uruchamiać prezentacje bez podłączania innych urządzeń.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ST4302S |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 529.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 941.2 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 400 nits |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 150 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 561.2 mm |
| Szerokość | 973 mm |
| Głębokość | 63.5 mm |
| Waga | 10.7 kg |