Producenci
Benq Monitor wielkoformatowy 75 cali ST7502S 4K 1200:1/3840x2160/HDMI
Opis
ST7502S
- Profesjonalny monitor Smart Signage 4K
- All-in-One z ultracienkimi ramkami
- Oglądaj żywe obrazy na wyświetlaczu 4K UHD
- Gotowy do użycia z wbudowanym systemem operacyjnym Android
- Więcej możliwości dzięki komputerowi typu slot-in OPS
- Odwróć wyświetlacz, aby oglądać w orientacji pionowej lub poziomej
- Łatwe tworzenie treści przy użyciu niestandardowych szablonów X-Sign
Stworzony do efektywnych spotkań i prezentacji
Monitory ST02S Smart Signage zwiększa możliwości konferencyjne dla przedsiębiorstw, firm i organizacji przy jednoczesnym zachowaniu doskonałego zwrotu z inwestycji. Obrazy w rozdzielczości 4K ultra HD z żywymi kolorami i ostrym kontrastem na ekranach z cienką ramką, kładą kres niejasnej, rozmytej jakości obrazu, która umniejsza wpływ i czystą produktywność telekonferencji.
Udane spotkania dzięki optymalnej przejrzystości
Rozdzielczość 4K UHD (3840 x 2160) zapewnia najdoskonalsze szczegóły obrazu, zapewniając zapierające dech w piersiach wrażenia podczas spotkań.
Prawdziwa szczegółowość 4K UHD
Seria ST02S została zaprojektowana, aby zapewnić użytkownikom narzędzie płótno do prezentowania projektów, pomysłów, planów. i prezentacji.
Pracuj bardziej efektywnie
Mobilność przede wszystkim
Łatwe w obsłudze opcjonalne stojaki pozwalają szybko przenosić monitor z jednej sali konferencyjnej do drugiej, aby zmaksymalizować użyteczność, zmniejszyć złożoność i zaoszczędzić na niepotrzebnych kosztach.
Bezproblemowe wideokonferencje
Dzięki preinstalowanej aplikacji TeamViewer Meeting możesz rozpoczynać spotkania wideo jednym kliknięciem.
BenQ ST series supporting BYOD with InstaShare
Wszystko gotowe na BYOD z InstaShare
Dwukierunkowe odbicie lustrzane ekranu i obsługa dotyku oraz dzielenie ekranu aż do 4 użytkowników, zapewni Ci ochronę na urządzeniach mobilnych, więc śmiało przynieś tylko swój smartfon!
Wbudowany system operacyjny Android
Oszczędza cenny czas dla klientów, wykonuje więcej pracy bezpośrednio na monitorze, pomaga zwiększyć skuteczność i wygodę użytkownika.
USB Plug and Play
Umożliwia dostęp i odtwarzanie plików multimedialnych bezpośrednio z dysku flash USB bez konieczności podłączania komputera lub skomplikowanej konfiguracji.
X-sign
Dopasuj wizerunek swojej firmy
ST02S ma przyjazny interfejs, który umożliwia przełączanie i dostosowywanie domyślnej tapety, aby pokazać wizerunek firmy.
Display Management System (DMS)
Scentralizowane zarządzanie wyświetlaczem i możliwość aktualizacji firmware i aplikacji za pośrednictwem sieci LAN lub Internetu.
X-Sign CMS i oprogramowanie do nadawania komunikatów
Dogłębnie edytuj, zarządzaj i dostosowuj zawartość za pomocą intuicyjnego oprogramowania do zarządzania treścią X-Sign (CMS), dołączonego do wyświetlaczy BenQ serii ST. Ponadto X-Sign Broadcast informuje zespoły dzięki inteligentnemu systemowi transmisji, który oferuje natychmiastową dostawę i łatwe zarządzanie alertami, wiadomościami i ogłoszeniami push.
Ochrona danych i urządzeń
Chroń swoje wyświetlacze przed złośliwym oprogramowaniem, jednocześnie zabezpieczając dane firmowe. BenQ oferuje bezpieczeństwo danych i ochronę urządzeń dzięki McAfee Mobile Security.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ST7502S |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Typ matrycy | Advanced PLS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 927.9 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1649.7 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 450 nits |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 177 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 954.9 mm |
| Szerokość | 1672.2 mm |
| Głębokość | 75.3 mm |
| Waga | 29.3 kg |