Producenci
Benq PJ TH671ST 1080p 3000ANSI/10000:1/HDMI/
Opis
TH671ST
Dane techniczne
| Projekcja | Ultrakrótkoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 3000 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 10 000:1 |
| Obiektyw | - F/# = 2.6 - 2.78 |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,69:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,83:1 |
| Zoom | 1,2x |
| Minimalna przekątna obrazu | 30 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 '' |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Częstotliwość pozioma min. | 23 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 120 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 15 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 102 Hz |
| Trwałość źródła światła | 4000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 15000 h |
| Kompatybilność ze standardami komputerowymi | - NTSC |
| Kompatybilność ze standardami wideo | - 480i |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x mini USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 2 x 15-pin D-Sub |
| Poziom hałasu | 33 dB |
| Pobór mocy | 320 W |
| Akcesoria w zestawie | - Pilot z baterią |
| Wymiary | 296 x 120 x 224 mm |
| Waga | 2.7 kg |