Producenci
Benq Projektor MW560 WXGA DLP 4000/20000:1/HDMI
Opis
Projektor biznesowy WXGA do małych sal konferencyjnych BENQ MW560
Dane techniczne
| Model | MW560 |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 (WXGA) |
| Jasność | 4000 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 20 000:1 |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,55:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,70:1 |
| Zoom | 1,1x |
| Minimalna przekątna obrazu | 60 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 150 '' |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 102 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 23 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Trwałość źródła światła | 6000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 10000 h |
| Kompatybilność ze standardami wideo |
|
| Audio | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x S-Video |
| Gniazda we/wy | 1 x mini USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 2 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RCA in |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Poziom hałasu | 34 dB |
| Pobór mocy | 260 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 296 x 120 x 221 mm |
| Waga | 2.3 kg |