Producenci
Benq Projektor MX808STH DLP 3000lm/20000:1/HDMI/
Opis
Projektor edukacyjny MX808STH usprawnia interaktywną naukę i współpracę w klasie dzięki wyjątkowej jakości obrazu, wysokiej jasności i możliwości krótkiego rzutu. Elastyczność inteligentnej instalacji w połączeniu z obniżonymi kosztami konserwacji i eksploatacji sprawiają, że MX808STH to idealny wybór dla współczesnych szkół.
Dane techniczne
| Model | MX808STH |
| Projekcja | Krótkoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Rozdzielczość | 1024 x 768 (XGA) |
| Jasność | 3600 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 20 000:1 |
| Minimalna przekątna obrazu | 60 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 120 '' |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 102 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 23 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 2 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 1 x mini USB (Type B) |
| Poziom hałasu | 34 dB |
| Pobór mocy | 260 W |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 296 x 239 x 120 mm |
| Waga | 2.6 kg |