Producenci
Benq Projektor TK700STI 4k UHD 3500ANSI/10000:1/HDMI
Opis
Projektor gamingowy 4K HDR z input lag 16ms w 4K@60Hz | BENQ TK700STi
- Granie z najniższym opóźnieniem Input Lag 16ms, przy rozdzielczości 4K
- Wysoka jasność 3000 ANSI Lumenów, 96% Rec.709, Kompatybilność z grami HDR
- Krótka odległość projekcji (100 z 1.99m), Android TV z certyfikatem Google
Dane techniczne
| Model | TK700STI |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Jasność | 3000 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 10 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 3 000:1 |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,26:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,23:1 |
| Zoom | 1,2x |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Minimalna przekątna obrazu | 30 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 '' |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 23 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Trwałość źródła światła | 4000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 10000 h |
| Kompatybilność ze standardami wideo | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Poziom hałasu | 29 dB |
| Pobór mocy | 0.5 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 312 x 110 x 246 mm |
| Waga | 3.1 kg |