Producenci
Benq Projektor W4000i LED 4K 3200ANSI/2000000:1/HDMI
Opis
W4000i
- 100% DCI-P3 i 100% Rec.709 z technologią CinematicColor, która od razu po wyjęciu z pudełka wiernie odwzorowuje kolory
- Wyjątkowe funkcje Local Contrast Enhancer i Tone Mapping dla HDR-PRO zapewniają doskonałe szczegóły w ciemnych i jasnych scenach
- Certyfikowany Android TV, przesunięcie obiektywu 2D i duży zoom 1,3X
Rozwiń swoją wizję dzięki zupełnie nowym projektorom kina domowego
Doświadcz innowacyjnych, kinowych efektów wizualnych i wciągającej rozrywki dzięki nowym projektorom domowym BenQ. Ciesz się autentycznymi kolorami oraz jasnymi i ciemnymi detalami obsługiwanymi przez technologie CinematicColor i HDR-PRO w swoim kinie domowym, aby uzyskać najbardziej autentyczne, przykuwające wzrok wrażenia.
Rozkoszuj się filmowymi szczegółami
W dążeniu do doskonałej jakości obrazu, pionierska technologia BenQ HDR-PRO wykorzystuje optymalne mapowanie tonów HDR, wiodący lokalny wzmacniacz kontrastu i dynamiczną czerńTM, aby przezwyciężyć ograniczenia jasności i zoptymalizować efekty kontrastu w celu uzyskania autentycznej wydajności HDR.
HDR-PRO dla doskonałych szczegółów w ciemnych i jasnych scenach
Wiodąca technologia poprawy kontrastu
Dzieląc obrazy na ponad 1000 stref, funkcja Local Contrast Enhancer analizuje jasność każdego segmentu i niezależnie dostosowuje gamma, aby uzyskać lepszą rozdzielczość ciemnych i jasnych szczegółów oraz wzbogaconą głębię obrazu 4K.
Ulepszone mapowanie tonalne
Dzięki zastosowaniu technologii Active Iris i Dynamic Black zoptymalizowane pod kątem kinowym ulepszone mapowanie tonów firmy BenQ zwiększa kontrast, aby zachować szczegóły w ciemnych obszarach wyświetlanych obrazów.
Optymalizacja zgodnie z oświetleniem otoczenia
Nowa technologia HDR10+ dodaje dynamiczne metadane do plików źródłowych HDR10, które służą do dostosowywania i optymalizowania każdej klatki wideo HDR zgodnie z oświetleniem otoczenia w celu uwydatnienia szczegółów zarówno w jasnych, jak i ciemnych obszarach treści HDR10+.
Kolory zgodnie z wizją reżyserów
Tylko prawdziwe kolory wywołują uczucia smutku, radości, romansu i dreszczyku emocji. Dzięki profesjonalnym dostrojeniom przez inżynierów z certyfikatem ISF i THX, każdy W4000i jest wspierany przez fabryczne raporty kalibracyjne, aby zapewnić reprodukcję autentycznej superszerokiej przestrzeni kolorów CinematicColor 100% DCI-P3 i 100% Rec.709.
Dokładność kolorów po wyjęciu z pudełka
Indywidualne raporty kalibracji fabrycznej zapewniają 100% Rec.709 Delta E
Dane techniczne
| Model | W4000i |
| Projekcja | Krótkoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Technologia wyświetlania | LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Jasność | 3200 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 2 000 000:1 |
| Obiektyw | F/# 1.8 - 2.25 mm, f 17.02 (Wide)~22.21(Tele) |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,15:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,50:1 |
| Zoom | 1,3x |
| Minimalna przekątna obrazu | 30 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 1.15 m |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 23 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 30000 h |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 12V Trigger |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 Serwisowe |
| Poziom hałasu | 32 dB |
| Pobór mocy | 380 W |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 135 x 420,5 x 312 mm |
| Waga | 6.6 kg |