Producenci
Benq Projektor X300G 4K 3000ANSI/GL/HDMI/4K
Opis
X300G
- 2000 ANSI lumenów, 84% DCI-P3 CinematicColorTM i HDR-PRO
- Funkcja Keystone 3D w czasie rzeczywistym z automatycznym zoomem optycznym umożliwiającym szybką konfigurację
- Głośnik 8W x 2 z opatentowanym pasywnym radiatorem i BenQ CinematicSound
Dane techniczne
| Model | X300G |
| Projekcja | Krótkoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Jasność | 2000 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 600 000:1 |
| Obiektyw | F/#=2.53~2.73, f=10.2~12.24 |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,69:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,83:1 |
| Zoom | 1,2x |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 23 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 30000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Poziom hałasu | 30 dB |
| Pobór mocy | 180 W |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 180,9 x 212 x 194,8 mm |
| Waga | 3 kg |