Producenci
Blackview Smartfon BV7200 6/128GB 5180 mAh DualSIM czarny
Opis
Smartfon Blackview BV7200
- Niesamowita wytrzymałość - MIL-STD-810H, IP68 i IP69K
- Doskonały aparat 50MP
- Wydajny procesor MediaTek Helio G85
- Pojemna bateria 5180 mAh
- Tryb obsługi w rękawiczkach
Wytrzymałość na mistrzowskim poziomie
Blackview BV7200 spełnia wszystkie wymagania ultrawytrzymałego smartfona, czy to na piaszczystych placach budowy, podczas trudnych wędrówek, eksploracji błotnistej dżungli, czy w każdych innych trudnych warunkach. Jest wodoodporny i spełnia wymagania norm IP68 oraz IP69K. Dla użytkownika oznacza to, że może spędzić aż pół godziny w wodzie do głębokości 1,5 metra, a po wyjęciu nadal będzie działał! Od teraz możesz umyć swój smartfon pod bieżącą wodą.
- Rama ze stopu aluminium, mocowana śrubami zwiększa odporność na upadki nawet z 1,8 m wysokości
- Podwójnie formowana miękka guma TPU zapewnia doskonałą ochronę przed upadkami i pęknięciami
- Dopasowana zaślepka portu ładowania dla zwiększenia wodoodporności
Obsługa telefonu nawet w rękawiczkach
Mając na uwadze ideę wygodnego użytkowania smartfona, Blackview BV7200 ze specjalnym trybem, jest w stanie reagować na dotyk nawet w zimowych rękawiczkach.
Duża wydajność
Od wciągającej rozgrywki, wydajnej wielozadaniowości, po szybsze przesyłanie i pobieranie, niezależnie od tego, o co go poprosisz, MediaTek Helio G85 wyróżnia się pod każdym względem, oferując responsywną i stałą wydajność. Telefon posiada 6 GB pamięci RAM z możliwością zwiększenia aż do 10 GB, pamięć wbudowaną 128 GB z możliwością rozszerzenia do 1 TB kartą pamięci TF.
Roaszerzenie pamięci z 6GB do 10GB
Aby jeszcze bardziej rozszerzyć pamięć bez dodatkowych kosztów, BV7200 zapewnia technologię rozszerzania pamięci, która umożliwia kompresję danych i zapisywanie ich w pamięci RAM w celu zwiększenia pojemności pamięci do 10 GB. BV7200 zapewnia przewagę w wielozadaniowości dzięki niezwykłej płynności, niezależnie od tego, czy grasz, przesyłasz strumieniowo, czy pracujesz.
Główny tylny aparat 50 MP
Największą zaletą 50-megapikselowego aparatu Samsung ISOCELL JN1 BV7200 jest jego zdolność do robienia wyjątkowych zdjęć w prawie każdym scenariuszu oświetleniowym, od wspaniałego wschodu słońca na torze, po zimowy nocny spacer po parku. Dodatkowo z przodu urządzenia znajduje się 8-megapikselowy obiektyw do robienia zdjęć selfie.
Doskonały wyświetlacz 6,1"
Ekspansywny wyświetlacz HD+ o przekątnej 6,1 cala jest wspierany przez zaawansowaną technologię In-cell i szkło CORNING GORILLA GLASS 3, które sprawia, że ekran jest cieńszy, wyraźniejszy, twardszy i bardziej odporny na uszkodzenia, aby przetrwać wstrząsy i upadki. Ekran pozwala zainspirować się i odświeżyć za każdym razem, gdy go zobaczysz. Ponadto bezramkowy wyświetlacz jest przyjemny dla oczu dzięki trybowi Dark Theme i Night Light.
Długi czas pracy na baterii
Dzięki dużej baterii 5180 mAh i dobrze zoptymalizowanemu oprogramowaniu możesz być pewny/a że nie zabraknie Ci tak szybko energii do pracy.
Wysoka jakość dźwięku
Zanurz się w rozgrywce lub filmach dzięki zoptymalizowanym szczegółom akustycznym i pełnej gamie efektów dźwiękowych z ulepszonego głośnika Box, które całkowicie Cię zaskoczą.
Jeszcze więcej przydatnych funkcji
BV7200 wyposażony jest w systemy GPS, Glonass, Galileo oraz Beidou, dzięki czemu masz pewność, że gdziekolwiek nie trafisz, zawsze znajdziesz drogę do domu. Do tego dochodzi jeszcze możliwość korzystania z modułu NFC czy odblokowywania telefonu odciskiem palca.
Dane techniczne
| Model | BV7200 |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | WAP |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | Bluetooth |
| Transmisja danych | HSPA |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Obsługa 5G | Nie |
| Przekątna ekranu | 6,1'' |
| Rozdzielczość | 1560 x 720 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| System operacyjny | Android 12 |
| Procesor | Octa Core |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze |
|
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Pojemność baterii | 5180 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly (bateria wewnętrzna) |
| Czas rozmów (maks.) | 28 h |
| Czas czuwania (maks.) | 550 h |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 8 Mpix |
| Aparat - Tył | 50 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 8 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu | Aparat tylny
Drugi aparat
Przedni aparat
|
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | nanoSIM |
| Złącza | microSD |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 165.3 mm |
| Szerokość | 81.6 mm |
| Głębokość | 16 mm |
| Waga | 288 g |
| Pozostałe parametry |
|