Producenci
Blaupunkt Miniwieża MS12BT CD MP3 BT FM USB 2 x 5WATT
Opis
Miniwieża MS12BT CD MP3 BT FM USB 2 x 5WATT
Dane techniczne
| System | Miniwieża |
| Liczba kanałów audio | 2.1 |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 W |
| Tuner FM | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Pamięć stacji | 30 |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-R |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-RW |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Akcesoria w zestawie | Pilot |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary |
|
| Waga | 1.85 kg |