Producenci
Brother AiO DCP-1510E mono A4/20ppm/USB/pod.150ark./1000stron@start
Opis
Niezwykle prosty w instalacji, model DCP-1510E charakteryzuje się wysoką prędkością druku w doskonałej rozdzielczości (2 400x600 dpi), a pierwsza strona jest gotowa w mniej niż 10 sekund. Urządzenie zostało wyposażone w podajnik papieru na 150 arkuszy, dzięki czemu nie ma potrzeby częstego uzupełniania papieru. Dodatkowo DCP-1510E jest kompatybilne z tonerami na 1 000 stron , które pozwalają na znacznie obniżenie kosztów eksploatacji. Toner startowy także pozwala na wydruk 1000 stron. Kompaktowe wymiary urządzenia (385szer. x 340gł. x 255wys. mm) i niewielka waga wynosząca 7 kg, sprawiają, że bez problemu zmieści się w nawet niewielkiej przestrzeni biurowej.
Zastosowana w urządzeniu nowoczesna technologia laserowa zapewnia wysoką jakość drukowanych dokumentów, za niewielką cenę, a także czyni urządzenie mniej podatne na problemy związane z zacinaniem papieru. Brak wentylatora sprawia natomiast, że poziom hałasu w urządzeniu jest niższy niż 51dB. Dodatkowo wykorzystanie specjalnych wałków chroni wydruki przed zagnieceniami i zakrzywieniami. To rozwiązanie sprawia, że urządzenie jest wydajne i niezawodne.
Wszystkie urządzenia drukujące Brother posiadają trzyletnią gwarancję.
Dane techniczne
| Model | DCP-1510E |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Parametry kopiowania | Prędkość kopiowania: 20 kopii/min. |
| Parametry skanowania | Rozdzielczość skanowania:
|
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Druk w kolorze | Nie |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7/Vista/XP/2000 (32, 64 bit), MacOS X 10.4.11, Linux (LPD/LPRng) |
| Format | A4 |
| Rozdzielczość druku | 600 dpi, HQ1200 (2400 x 600 dpi) |
| Maks. prędkość druku w czerni | 20 str/min |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Procesor drukarki | 200MHz |
| Zainstalowana pamięć | 16 MB |
| Podajnik papieru | 150 arkuszy |
| Odbiornik papieru | 50 arkuszy |
| Gramatura papieru | od 60 do 163 g/m2 |
| Wymiary | 385 x 340 x 255 mm |
| Waga | 7 kg |
| Informacje o gwarancji | 3 lata |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | DR-1030 Bęben (do 10 000 zadań) |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |