Producenci
Brother Drukarka DCP-L2622DW A4 mono 34ppm/WLAN/duplex
Opis
Zwiększ wydajność niezależnie od tego, czy pracujesz zdalnie czy w biurze, korzystając z urządzenia Brother DCP-L2622DW. Ten monochromatyczny model laserowy oferuje wiele funkcji oszczędzających czas, w tym szybkie i bezbłędne drukowanie oraz skanowanie. Model posiada szereg elastycznych opcji łączności, automatyczny druk dwustronny i duży podajnik papieru.
Wygodne
Spraw, aby Twój dzień był łatwiejszy, a drukowanie bardziej przyjazne, dzięki prostej konfiguracji i połączeniu WiFi 5 GHz lub USB. To wydajne urządzenie DCP-L2622DW jest łatwe w obsłudze za pomocą przyjaznego panelu sterowania.
Idealny partner
Wysokiej jakości technologia druku zapewnia, że wydruki są nieskazitelne i wyraźne za każdym razem. Profesjonalnie zaprojektowany model DCP-L2622DW jest wyposażony w podajnik papieru o dużej pojemności, który pozwala na dłuższe drukowanie, a kompaktowa i cicha forma umożliwia pracę bez przerw, nawet w mniejszych przestrzeniach roboczych.
Pracuj sprawniej
Urządzenie DCP-L2622DW zostało zaprojektowane z myślą o zwiększeniu wydajności, a szybkie drukowanie pomaga pracować sprawniej. Duży podajnik papieru i funkcja drukowania dwustronnego pozwalają zaoszczędzić czas, umożliwiając wykonywanie innych zadań.
Bezpieczeństwo
Nasze urządzenia oferują najnowsze, standardowe w branży funkcje zabezpieczeń, które chronią Twoje dane. Nasi eksperci ds. bezpieczeństwa nieustannie badają nowe ulepszenia produktów, rozwiązań i usług, aby wszystkie nasze produkty były bezpieczne z założenia. Monochromatyczne laserowe urządzenie A4 firmy Brother wykorzystują trójwarstwowe zabezpieczenia na poziomie urządzenia, sieci i dokumentów, co daje pewność, że integralność danych jest utrzymywana na każdym kroku.
Drukowanie, które starcza na dłużej
Urządzenie DCP-L2622DW pozwala obniżyć koszty drukowania, dzięki oddzielnemu modułowi bębna i tonera. W zestawie pojemny toner o wydajności do 700 stron7 , który zapewnia większą ilość wydruków. W sprzedaży dostępny także toner wysokowydajny, który pozwala na druk o maksymalnej wydajności 3000 stron7, co zmniejsza koszt jednej strony i częstotliwość wymiany.
Dane techniczne
| Model | DCP-L2622DW |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A5 |
| Format | 267 x 184 mm |
| Format | A6 |
| Format | A4 |
| Format | 216 x 279 mm |
| Format | B6 |
| Format | 16K |
| Format | B5 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 34 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) |
| Język drukarki | BR-Script3 |
| Obciążenie miesięczne | 35000 arkuszy/miesiąc |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru | 250 arkuszy |
| Odbiornik papieru | 120 arkuszy A4 |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 230 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| PictBridge | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 272 mm |
| Szerokość | 410 mm |
| Głębokość | 399 mm |
| Waga | 9 kg |