Producenci
Brother Drukarka HL-1223WE mono USB/WiFi/20ppm
Opis
Drukarka HL-1223WE mono USB/WiFi/20ppm
Niezależnie od tego, czy korzystasz z niej w domu czy w biurze, kompaktową drukarkę HL-1223WE możesz ustawić w dogodnym dla siebie miejscu. Dodatkowo, możesz wyeliminować potrzebę używania kabli i połączyć się z nią bezprzewodowo ze swojego telefonu komórkowego lub tabletu. W zestawie z modelem HL-1223WE znajduje się pojemny toner o wydajności do 1500 stron. Niski koszt wydruku pojedynczej strony oraz wydruki w bardzo dobrej jakości to idealne połączenie funkcji jakich możesz oczekiwać od drukarki laserowej z serii TonerBenefit.
Dane techniczne
| Model | HL-1223WE |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 20 str/min |
| Język drukarki | GDI |
| Procesor drukarki | ARM9 200MHz |
| Zainstalowana pamięć | 32 MB |
| Podajnik papieru | 150 arkuszy |
| Odbiornik papieru | 50 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Gramatura papieru (min.) | 65 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 105 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Eksploatacja w zestawie o wydajności do 1.500 stron |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający, Przewodnik bezpieczeństwa produktu, Dysk z oprogramowaniem, Materiały eksploatacyjne, Karta gwarancyjna, Przewodnik szybkiej instalacji |
| Informacje o gwarancji | 3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl) |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 238 mm |
| Szerokość | 340 mm |
| Głębokość | 189 mm |
| Waga | 4.6 kg |