Producenci
Brother Drukarka HL-2460DN mono A4/34ppm/LAN/Duplex/PCL6
Opis
Wygodna
Spraw by twój dzień był łatwiejszy a drukowanie prostsze, dzięki przyjaznej konfiguracji oraz szybkim interfejsom Ethernet i USB. Ta wydajna drukarka HL-L2460DN jest łatwa w obsłudze za pomocą przyjaznego panelu sterowania.
Idealny partner
Wysokiej jakości technologia druku LED zapewnia, że wydruki są nieskazitelne i profesjonalne za każdym razem. Fachowo zaprojektowany model HL-L2460DN jest wyposażony w podajnik papieru o dużej pojemności, który pozwala na dłuższe drukowanie, a kompaktowa i cicha forma umożliwia pracę bez przerw nawet w mniejszych przestrzeniach roboczych.
Pracuj sprawniej
Model HL-L2460DN został zaprojektowany z myślą o zwiększeniu wydajności, a prędkość drukowania pomaga pracować sprawniej. Duży podajnik papieru i funkcja drukowania dwustronnego pozwalają zaoszczędzić czas, umożliwiając wykonywanie innych zadań.
Bezpieczeństwo
Nasze urządzenia oferują najnowsze, standardowe w branży funkcje zabezpieczeń, które chronią Twoje dane. Nasi eksperci ds. bezpieczeństwa nieustannie badają nowe ulepszenia produktów, rozwiązań i usług, aby wszystkie nasze produkty były bezpieczne z założenia. Monochromatyczna laserowa drukarka A4 firmy Brother wykorzystuje trójwarstwowe zabezpieczenia na poziomie urządzenia, sieci i dokumentów, co daje pewność, że integralność danych jest utrzymywana na każdym kroku.
Drukowanie, które starcza na dłużej
Drukarka HL-L2460DN pozwala obniżyć koszty druku, dzięki oddzielnemu modułowi bębna i tonera. W zestawie pojemny toner o wydajności do 700 stron,który zapewnia większą ilość wydruków. W sprzedaży dostępny również toner o maksymalnej wydajności 3000 stron, co zmniejsza koszt jednej strony i częstotliwość wymiany.
Dane techniczne
| Model | HL-2460DN |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | 216 x 279 mm |
| Format | A5 |
| Format | 267 x 184 mm |
| Format | B6 |
| Format | 16K |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 34 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) |
| Zainstalowana pamięć | 128 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 230 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 183 mm |
| Szerokość | 356 mm |
| Głębokość | 360 mm |
| Waga | 6 kg |