Producenci
Brother Drukarka HL-3220CW kolor A4 LED 18ppm/USB/WLAN/LCD/GDI
Opis
Kolorowa drukarka LED Brother HL-L3220CW z funkcjami sieciowymi
Odkryj szybkie i bezproblemowe drukowanie w kolorze za pomocą urządzenia LED. Zaprojektowana z myślą o zatłoczonych domach i małych biurach, HL-L3220CW oferuje ciche drukowanie bez utraty jakości.
Środowisko biurowe i domowe stale się zmienia, mając na celu zwiększenie wydajności i produktywności. Upewnij się, że masz niezawodne urządzenie, które drukuje szybko i bez wysiłku, dzięki:
- Panelowi sterowania LCD
- Interfejsom 5GHz WiFi i USB
- Pamięci wewnętrznej na 256 MB
- Podajnikowi papieru na 250 arkuszy
- Tonerowi w zestawie do 1000 stron monochromatycznych i 1000 kolorowych. Dostępnym w sprzedaży tonerom wysokowydajnym do 3000 stron monochromatycznych oraz 2300 stron kolorowych
Cisza bez kompromisów
Drukuj i ciesz się połączeniem wysokiej prędkości oraz jakości. Te urządzenia szybko i bez zarzutu drukują kolorowe strony, a jednocześnie są cichsze niż przeciętna rozmowa biurowa, stanowiąc idealne narzędzia do pracy w biurze.
Wygodne
Spraw, aby Twój dzień był przyjemniejszy, a drukowanie prostsze, dzięki łatwej konfiguracji i połączeniu WiFi 5 GHz lub USB. Ta wydajna drukarka HL-L3220CW jest łatwa w obsłudze, dzięki przyjaznemu panelowi sterowania.
Oszczędzaj czas
Wysokiej jakości technologia druku LED zapewnia, że wydruki są nieskazitelne i profesjonalne za każdym razem. Fachowo zaprojektowany model HL-L3220CW posiada podajnik papieru o dużej pojemności, który pozwala na dłuższe drukowanie.
Drukuj z dowolnego miejsca
Funkcja Brother Mobile Connect pozwala w pełni obsługiwać urządzenia firmy Brother za pomocą jednego kliknięcia. Drukuj i skanuj dokumenty w podróży a także zamawiaj oryginalne materiały eksploatacyjne z dostawą do domu. Możesz także spersonalizować często używane funkcje i odblokować rewolucyjny sposób drukowania z urządzenia mobilnego. Pobierz aplikację na urządzenie mobilne, aby rozpocząć.
Bezpieczeństwo
Wychodząc na przeciw stale zmieniającym się przepisom dotyczącym prywatności i bezpieczeństwa danych, nasze urządzenia oferują najnowsze i standardowe w branży funkcje zabezpieczeń, które zapewniają bezpieczną ochronę danych. Eksperci ds. bezpieczeństwa firmy Brother nieustannie badają kolejne ulepszenia produktów, rozwiązań i usług, aby wszystkie nasze produkty były bezpieczne z założenia. Wykorzystujemy trójwarstwowe zabezpieczenia na poziomie urządzenia, sieci i dokumentu. Zapewnia to dodatkowy spokój i gwarantuje, że integralność Twoich danych jest utrzymywana na każdym kroku.
Dane techniczne
| Model | HLL3220CWYJ1 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Ledowy |
| Format | A6 |
| Format | A5 |
| Format | B6 |
| Format | A4 |
| Format | B5 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 18 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 18 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Język drukarki | PCL XL |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Język drukarki | BR-Script3 |
| Język drukarki | |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru | Podajnik standardowy 250 arkuszy |
| Odbiornik papieru | 150 arkuszy A4 |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 105 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Odbiornik USB |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 239 mm |
| Szerokość | 399 mm |
| Głębokość | 399 mm |
| Waga | 14.7 kg |