Producenci
Brother Drukarka HL-L2402D mono USB/duplex/32ppm/250ark
Opis
Wydajna monochromatyczna drukarka laserowa A4 Brother HL-L2402D z dwustronnym drukiem
Pracuj sprawniej w domu lub w biurze, dzięki elastycznej łączności drukarki Brother HL-L2402D. To monochromatyczne urządzenie laserowa A4 pozwala zaoszczędzić czas, dzięki szybkiemu, bezbłędnemu drukowaniu, automatycznemu drukowi dwustronnemu i dużej pojemności podajnika papieru.
Zwiększ wydajność niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy w biurze, dzięki drukarce Brother HL-L2402D. Ta monochromatyczna drukarka laserowa jest wyposażona w szereg funkcji usprawniających wykonywanie zadań, dzięki szybkiemu drukowaniu wysokiej jakości, automatycznemu drukowi dwustronnemu i pojemnemu podajnikowi papieru. Dodatkowo, możesz cieszyć się spokojem, dzięki trzyletniej gwarancji po zarejestrowaniu produktu.
Dane techniczne
| Model | HL-L2402D |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Format | A5 |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | B6 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 30 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Zainstalowana pamięć | 64 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | 150 arkuszy A4 |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 230 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | 700 stron |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Rozszerzenia gwarancji | 3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl) |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 183 mm |
| Szerokość | 360 mm |
| Głębokość | 356 mm |
| Waga | 6 kg |