Producenci
Brother Drukarka HL-L8230CDW A4/30ppm/duplex/(W)LAN/USB
Opis
Brother HL-L8230CDW profesjonalna, kompaktowa, kolorowa bezprzewodowa drukarka LED A4
Kompaktowe, kolorowe i wysokiej jakości bezprzewodowe drukowanie biznesowe
Profesjonalna kolorowa drukarka LED HL-L8230CDW.
Ta przyjazna dla użytkownika, bezprzewodowa drukarka idealnie nadaje się dla firm. Dostarcza dokumenty w sposób szybki i cichy zachowując ich wysoką jakość. Dzięki najnowszym standardom branżowych zabezpieczeń, a także elastyczności dostosowywania urządzenia do potrzeb Twojej firmy, możesz mieć pewność, że drukarka HL-L8230CDW spełni potrzeby najbardziej wymagających biur.
- Drukowanie bezpośrednio z komputera lub aplikacji mobilnej
- 512 MB pamięci wewnętrznej
- Podajnik papieru na papieru na 250 arkuszy
- Dostępna na podstawie umowy o usługi zarządzania drukowaniem (MPS)
Dane techniczne
| Model | HL-L8230CDW |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | A5 |
| Format | B6 |
| Format | A4 |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 30 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 30 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Język drukarki | PCL XL |
| Język drukarki | BR-Script3 |
| Język drukarki | |
| Zainstalowana pamięć | 512 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | 150 arkuszy A4 |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | TN248 - 1 000 stron (BK); 1 000 stron (CMY) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Rozszerzenia gwarancji | 3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl) |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 274 mm |
| Szerokość | 446 mm |
| Głębokość | 399 mm |
| Waga | 16.7 kg |