Producenci
Brother Drukarka HL-L8240CDW A4/30ppm/(W)LAN/USB-D/NFC
Opis
Brother HL-L8240CDW profesjonalna, kompaktowa, kolorowa bezprzewodowa drukarka biznesowa A4
Bezprzewodowa drukarka biznesowa z tonerem o wysokiej wydajności i elastyczną obsługą papieru
Wszystkie funkcje, których potrzebuje Twoja firma, w specjalnie zaprojektowanej, kompaktowej obudowie.
Cicha, wydajna drukarka kolorowa HL-L8240CDW, umożliwia szybkie drukowanie wysokiej jakości dokumentów, na których może polegać Twoje biuro. Model HL-L8240CDW oferuje najnowsze, standardowe w branży funkcje zabezpieczeń zapewniające bezpieczną ochronę danych, a także elastyczność w dostosowywaniu pakietu rozwiązań do zarządzania drukiem w indywidualnych firmach.
- Drukowanie bezpośrednio z aplikacji komputerowej, USB lub mobilnej
- 512 MB pamięci wewnętrznej
- Podajnik papieru na 250 arkuszy z możliwością rozbudowy do 500 arkuszy
- Zgodność z rozwiązaniami Brother i firm trzecich
- Dostępna w ramach umowy o usługi zarządzania drukowaniem (MPS)
Dane techniczne
| Model | HL-L8240CDW |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | B6 |
| Format | A5 |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 30 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 30 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Język drukarki | BR-Script3 |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PCL XL |
| Zainstalowana pamięć | 512 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | 150 arkuszy A4 |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Rozszerzenia gwarancji | 3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl) |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 274 mm |
| Szerokość | 446 mm |
| Głębokość | 399 mm |
| Waga | 16.8 kg |