Producenci
Brother Drukarka MFP DCP-1623WE mono A4/USB/WiFi/20ppm
Opis
Drukarka MFP DCP-1623WE mono A4/USB/WiFi/20ppm
Doskonały wybór dla domu lub małego biura potrzebującego jednego kompaktowego urządzenia oferującego funkcje drukowania, skanowania i kopiowania. Model wchodzi w skład serii TonerBenefit, która pozwala drukować duże ilości dokumentów przy użyciu wydajnych tonerów (do 1500 stron). Dodatkowo możesz wyeliminować kable i łączyć się z urządzeniem DCP-1623WE bezprzewodowo ze swojego telefonu komórkowego lub tabletu. Wszyscy pracownicy biura mogą nawiązać połączenie i drukować bezprzewodowo z dowolnego miejsca, w którym aktualnie się znajdują.
Dane techniczne
| Model | DCP-1623WE |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 2400 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 20 str/min |
| Język drukarki | GDI |
| Podajnik papieru | 150 arkuszy |
| Odbiornik papieru | 50 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Gramatura papieru (min.) | 65 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 105 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie | Przewód zasilający, Przewodnik bezpieczeństwa produktu, Dysk z oprogramowaniem, Materiały eksploatacyjne, Podręcznik użytkownika, Karta gwarancyjna, Przewodnik szybkiej instalacji |
| Informacje o gwarancji | 3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl) |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 340 mm |
| Szerokość | 481 mm |
| Głębokość | 255 mm |
| Waga | 7.2 kg |