Producenci
Brother Drukarka MFP MFC-J5955DW A3-druk W(LAN)/30ppm/DADF50
Opis
Brother MFC-J5955DW: profesjonalne, kolorowe, urządzenie wielofunkcyjne z funkcją drukowania w formacie A3
Łatwe drukowanie dokumentów w formacie A3 i A4. Idealne rozwiązanie dla biur potrzebujących urządzenia wielofunkcyjnego, które niezawodnie drukuje wysokiej jakości dokumenty.
MFC-J5955DW łączy biznesową funkcjonalność z efektywnością kosztową. Drukowanie do formatu A3 i korzystanie z podajnika dokumentów A4 na 50 arkuszy sprawia, że kopiowanie i skanowanie jest znacznie szybsze i łatwiejsze niż dotychczas. Dzięki technologii MAXIDRIVE, najnowszej generacji głowic drukujących, masz pewność, że ten model dostarczy Ci wydruków dokładnie wtedy, gdy ich potrzebujesz.
- Łączność przewodowa Ethernet
- Sieć bezprzewodowa 2.4 GHz z funkcją Wi-Fi Direct i chronioną konfiguracją sieci Wi-Fi (WPS)
- Funkcje zabezpieczeń biznesowych w standardzie
- Zaawansowana technologia głowic drukujących nowej generacji
- Wytrzymała i trwała konstrukcja
- Automatyczne skanowanie 2-stronne A4 do 30 obrazów/min w trybie monochromatycznym i kolorowym
Dane techniczne
| Model | MFC-J5955DW |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | 130 x 200 mm |
| Format | A5 |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A3 |
| Format | A6 |
| Format | 90 x 130 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 30 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 30 obr/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | BR-Script3 |
| Język drukarki | XPS |
| Zainstalowana pamięć | 512 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Folia |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier banerowy |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 220 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Rozszerzenia gwarancji | 3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl) |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 436 mm |
| Szerokość | 545 mm |
| Głębokość | 375 mm |
| Waga | 20.9 kg |