Producenci
Brother Drukarka MFP MFC-T920DW RTS A4 4in1/(W)LAN/ADF20/17ipm
Opis
Model MFC-T920DW jest wyposażony w funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Urządzenie pozwala zaoszczędzić pieniądze dzięki wydajnym butelkom z atramentem oraz łatwemu systemowi napełniania zbiorników z tuszem.
Dane techniczne
| Model | MFC-T920DW |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 6000 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 17 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 16.5 obr/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Procesor drukarki | 576 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 128 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | 50 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 220 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 3 lata po rejestracji |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 195 mm |
| Szerokość | 435 mm |
| Głębokość | 439 mm |
| Waga | 9.7 kg |
| Pozostałe parametry | Obsługiwane: Brother iPrint&Scan Mobile, Apple Airprint, Mopria |