Producenci
Brother MFP DCP-B7520DW A4/mono/34ppm/WLAN/duplex
Opis
MFP DCP-B7520DW
Do domu i małego biura, gdzie wymagane są funkcje drukowania, kopiowania i skanowania. Drukuj do 2000 stron za pomocą ekskluzywnej drukarki TonerBenefit DCP-B7520DW.
Dane techniczne
| Model | MFP DCP-B7520DW |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A5 |
| Format | A4 |
| Format | A6 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania | - technologia skanowania CIS |
| Parametry kopiowania | - rozdzielczość kopiowania 600x600 dpi |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 34 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Procesor drukarki | 600 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 128 MB |
| Maksymalna pamięć | 128 MB |
| Podajnik papieru | Do 250 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Do 120 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 230 g/m² |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 272 mm |
| Szerokość | 410 mm |
| Głębokość | 398.5 mm |
| Waga | 10.5 kg |