Producenci
Brother MFP DCP-T420 RTS A4/16ppm/(W)LAN/LED/6.4kg
Opis
DCP-T420W InkBenefit Plus - kolorowe urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1
Przyjazne dla użytkownika urządzenie wielofunkcyjne DCP-T420W umożliwia drukowanie dużych ilości dokumentów przy jednoczesnym obniżeniu kosztów wydruku. Dzięki dodatkowej łączności bezprzewodowej świetnie sprawdza się w domu lub małym biurze.
Najważniejsze funkcje:
- Drukowanie do 7500 stron w kolorze czarnym (dotyczy eksploatacji w zestawie)*
- Wbudowany interfejs Hi-Speed USB 2.0 i WiFi
- Prędkość druku do 9 obrazów na minutę w kolorze i 16 obrazów na minutę w trybie monochromatycznym
- Wyświetlacz LED
- Podajnik papieru na 150 arkuszy
- Zaprojektowane w Japonii
Opcje łączności
- W przypadku korzystania z urządzenia DCP-T420W nie musisz stać przy drukarce, aby wykonać swoje zadania. Oprócz połączenia Hi-Speed USB urządzenie posiada również wbudowaną łączność bezprzewodową, dzięki czemu możesz z dowolnego urządzenia przenośnego.
Wydajne materiały eksploatacyjne
- Wraz z urządzeniem DCP-T420W otrzymasz po jednej butelce atramentu koloru: czarnego (wydajność do 7500 stron), cyjan (wydajność do 5000 stron), magenta (wydajność do 5000 stron) i żółtego (wydajność do 5000 stron)*. Usprawni to Twoją pracę i znacznie obniży koszty wydruku.
- Korzystanie z oryginalnych materiałów eksploatacyjnych Brother zapewnia najlepszą jakość i niskie koszty wydruków oraz bez awaryjne działanie drukarki.
- Podana średnia wydajność została oszacowana przy użyciu oryginalnej metodologii Brother zgodnej z normami testowania ISO/IEC 24712.
Szybkie wydruki o wysokiej jakości
- Model DCP-T420W oferuje prędkość druku do 9 obrazów na minutę w kolorze i 16 obrazów na minutę w czerni, dzięki czemu szybko i łatwo wydrukujesz wielostronicowe dokumenty. Ponadto możesz polegać na wysokiej jakości wydrukach w rozdzielczości 1200 x 6000 dpi.
Łatwe uzupełnianie atramentu
- Wszystkie drukarki tej serii mają wytrzymałą konstrukcję oraz są wyposażone w wiele funkcji. Ponadto nowy napełniania tuszu nigdy nie był prostszy.
- Zbiornik można od teraz napełniać butelkami z atramentem bez użycia rąk wystarczy włożyć butelkę do odpowiedniej przegrody, a po jej opróżnieniu zdjąć i zamknąć zbiornik. Koniec z bałaganem!
Dane techniczne
| Model | DCP-T420 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 6000 x 1200 dpi |
| Druk Photo | Tak |
| Procesor drukarki | 576MHz |
| Zainstalowana pamięć | 64 MB |
| Podajnik papieru | Standardowy podajnik - 150 arkuszy, Podajnik ręczny - 1arkusz, |
| Odbiornik papieru | 50 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Folia |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier powlekany |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier broszurowy |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 220 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Czarny: BTD60BK do 7500 stron; Cyan / Magenta / Żółty: BT5000 C/M/Y - do 5000 stron |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie | Przewód zasilający, Przewodnik bezpieczeństwa produktu, Butelki do napełniania zbiorników z atramentem, Podręcznik użytkownika, Karta gwarancyjna, Skrócona instrukcja instalacji |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 359 mm |
| Szerokość | 435 mm |
| Głębokość | 159 mm |
| Waga | 6.4 kg |
| Pozostałe parametry | Poziom hałasu - 53,5dBA (maksymalnie) Sieć
|