Producenci
Brother Multifunction Printer DCP-L2552DN A4/mono/34ppm/LAN/ADF50/duplex
Opis
Wielofunkcyjne urządzenie laserowe - drukuj, kopiuj i skanuj szybko i cicho w swoim domu lub małym biurze
DCP-L2552DN to idealne rozwiązanie dla tętniących życiem domów i małych biur. Urządzenie posiada cały szereg funkcji pozwalających oszczędzić czas, takich jak automatyczny druk dwustronny, automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy czy wysoka prędkość druku. Możliwość podłączenia do sieci i drukowania bezpośrednio z telefonu komórkowego, czyni to ciche i kompaktowe urządzenie idealnym partnerem do pracy.
Wydajność, jakiej potrzebują firmy jutra
Oszczędzaj czas, kopiując lub skanując wielostronicowe dokumenty przy użyciu automatycznego podajnika dokumentów na 50 arkuszy i wysyłając je bezpośrednio na adres e-mail. Skanowane dokumenty można również zapisać bezpośrednio w SharePoint i innych lokalizacjach. Dzięki wysokiej prędkość druku i możliwości drukowania na różnych typach papieru, możesz tworzyć profesjonalnie wyglądające dokumenty bez względu na to, czy drukujesz fakturę, menu restauracji, czy raport.
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Kluczowym czynnikiem dla wielu firm są koszty, dlatego też postaraliśmy się, aby urządzenie DCP-L2552DN było oszczędne. Instalując nasze tonery o zwiększonej wydajności, pozwalające na wydrukowanie do 3 000 stron, można znacząco obniżyć koszt każdego wydruku
Cicha praca bez jakichkolwiek kompromisów
Drukuj przy najniższym w swojej klasie poziomie hałasu (poniżej 50dB), nie rezygnując przy tym z szybkości ani z jakości. Urządzenie pracuje cicho przy maksymalnej prędkości, dlatego z powodzeniem można je ustawić na biurku i drukować w tle, nie przerywając swojej pracy.
Długotrwała eksploatacja
Dzięki użyciu do produkcji mocnych i trwałych materiałów i zapewnieniu znakomitego wsparcia technicznego w standardzie, użytkownik może być spokojny, że jego drukarka będzie mu długo służyć.
Przyjazne środowisku
Modele Brother spełniają normy efektywności energetycznej i dlatego zostały nagrodzone Energy Star - umożliwienie zmniejszenia wpływu na środowisko przy jednoczesnym obniżeniu kosztów druku.
Dane techniczne
| Model | DCP-L2552DN |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A6 |
| Format | A5 |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania | - Skanowanie dwustronne: nie |
| Parametry kopiowania | - Kopiowanie dwustronne: nie |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 34 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Procesor drukarki | 600 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 128 MB |
| Podajnik papieru | - Podajnik standardowy - 250 arkuszy |
| Odbiornik papieru | 120 arkuszy zadrukiem do dołu/1 arkusz zadrukiem do góry (prosta ścieżka papieru) |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 230 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Jednostka bębna |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | - Brother DR-2401 do 12000 stron |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie | - Przewód zasilający |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 318.5 mm |
| Szerokość | 410 mm |
| Głębokość | 398.5 mm |
| Waga | 11.6 kg |