Producenci
Brother Multifunction Printer MFC-L2732DW A4/mono/34ppm/(W)LAN/ADF50/FAX
Opis
Kompaktowe urządzenie 4-w-1 do domu i małych biur, drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie.
Bogate w funkcje urządzenie MFC-L2732DW zostało zaprojektowane z myślą o tętniących życiem domach i małych biurach potrzebujących urządzenia wielofunkcyjnego. To ciche, doskonale nadające się do ustawienia na biurku urządzenie oferuje wysoką prędkość druku do 34 stron na minutę, kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 6,8 cm oraz wbudowany interfejs sieci przewodowej i bezprzewodowej.
Wydajność, jakiej potrzebują firmy jutra
Kopiowanie, skanowanie i udostępnianie dokumentów nigdy nie było tak proste. MFC-L2732DW to sieciowe urządzenie, działające zarówno w sieci przewodowej, jak i bezprzewodowej. Dokumenty można skanować i zapisywać bezpośrednio w folderze sieciowym, co ułatwia ich udostępnianie i archiwizację. Można oszczędzać czas, drukując z i skanując do popularnych usług w chmurze, takich jak Dropbox, Google Drive, Evernote, OneNote i inne, używając jedynie ekranu dotykowego o przekątnej 6,8 cm. Dla najczęściej używanych funkcji można w prosty sposób tworzyć spersonalizowane skróty na ekranie dotykowym.
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Kluczowym czynnikiem dla wielu firm są koszty, dlatego też postaraliśmy się, aby urządzenie MFC-L2732DW gwarantowało najlepszą relację jakości do ceny. Do modelu dołączony jest toner o wydajności do 1 200 stron, gwarantujący wyrazisty czarny tekst przy każdym wydruku. A dzięki bogactwu funkcji wydruki będą miały profesjonalny wygląd.
Cicha praca bez jakichkolwiek kompromisów
Drukuj przy najniższym w swojej klasie poziomie hałasu (poniżej 50dB), nie rezygnując przy tym z szybkości ani z jakości. Urządzenie pracuje cicho przy maksymalnej prędkości, dlatego z powodzeniem można je ustawić na biurku i drukować w tle, nie przerywając swojej pracy.
Długotrwała eksploatacja
Dzięki użyciu do produkcji mocnych i trwałych materiałów i zapewnieniu znakomitego wsparcia technicznego w standardzie, użytkownik może być spokojny, że jego drukarka będzie mu długo służyć.
Przyjazne środowisku
Modele Brother spełniają normy efektywności energetycznej i dlatego zostały nagrodzone Energy Star - umożliwienie zmniejszenia wpływu na środowisko przy jednoczesnym obniżeniu kosztów druku.
Dane techniczne
| Model | MFC-L2732DW |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A5 |
| Format | A6 |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania | - Skanowanie dwustronne: nie |
| Parametry kopiowania | - Rozdzielczość: do 600 x 600dpi |
| Parametry faksowania | - Prędkośc przesyłania: 33.6 kb/s |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 34 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Procesor drukarki | 600 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 128 MB |
| Podajnik papieru | - Podajnik standardowy - 250 arkuszy |
| Odbiornik papieru | 120 arkuszy zadrukiem do dołu / 1 arkusz zadrukiem do góry (prosta ścieżka papieru) |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 230 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Jednostka bębna |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | - Brother DR-2401 do 12000 stron |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Akcesoria w zestawie | - Przewód zasilający |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 318.5 mm |
| Szerokość | 410 mm |
| Głębokość | 398.5 mm |
| Waga | 11.8 kg |