Producenci
Brother Urządzenie wielofunkcyjne MFC-L2802DN A4 mono 32ppm/LAN/USB/ADF50/FAX
Opis
Brother MFC-L2802DN szybkie i bezproblemowe monochromatyczne urządzenie laserowe A4
Urządzenie MFC-L2802DN jest łatwe w konfiguracji i zapewnia szybkie, bezproblemowe drukowanie oraz skanowanie, a także wydajny toner w zestawie - do 700 stron.
Zwiększ produktywność z Brother MFC-L2802DN niezależnie od tego czy pracujesz zdalnie czy w biurze. To wielofunkcyjne monochromatyczne urządzenie laserowe oferuje wiele funkcji oszczędzających czas, takich jak szybkie i bezproblemowe drukowanie oraz skanowanie, automatyczne drukowanie dwustronne, możliwość faksowania, duży podajnik papieru oraz pojemny automatyczny podajnik dokumentów, co zwiększa elastyczność.
Wygodne
Spraw, aby Twój dzień był łatwiejszy, a drukowanie prostsze, dzięki przyjemnej konfiguracji i szybkiemu połączeniu Ethernet lub USB. Ta wydajne urządzenie MFC-L2802DN jest łatwe w obsłudze za pomocą przyjaznego panelu sterowania.
Idealny partner
Wysokiej jakości technologia druku LED zapewnia, że wydruki są nieskazitelne i wyraźne za każdym razem. Profesjonalnie zaprojektowany model MFC-L2802DN jest wyposażony w podajnik papieru o dużej pojemności, który pozwala na dłuższe drukowanie, a kompaktowa i cicha forma umożliwia pracę bez przerw w mniejszych przestrzeniach roboczych.
Pracuj sprawniej
Urządzenie MFC-L2802DN zostało zaprojektowany z myślą o zwiększeniu wydajności, a szybkie drukowanie pomaga w sprawniejszej pracy. Funkcje automatycznego podajnika dokumentów i drukowania dwustronnego pozwalają na oszczędność czasu, umożliwiając wykonywanie innych zadań.
Bezpieczeństwo
Nasze urządzenia oferują najnowsze, standardowe w branży funkcje zabezpieczeń, które chronią Twoje dane. Nasi eksperci ds. bezpieczeństwa nieustannie badają nowe ulepszenia produktów, rozwiązań i usług, aby wszystkie nasze produkty były bezpieczne z założenia. Monochromatyczne laserowe urządzenie A4 firmy Brother wykorzystują trójwarstwowe zabezpieczenia na poziomie urządzenia, sieci i dokumentów, co daje pewność, że integralność danych jest utrzymywana na każdym kroku.
Drukowanie, które starcza na dłużej
Urządzenie MFC-L2802DN pozwala obniżyć koszty drukowania, dzięki oddzielnemu modułowi bębna i tonera. W zestawie pojemny toner do 700 stron, który zapewnia większą ilość wydruków. W sprzedaży dostępny także toner o maksymalnej wydajności 3 000 stron, co zmniejsza koszt jednej strony i częstotliwość wymiany.
Dane techniczne
| Model | MFC-L2802DN |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | A5 |
| Format | 16K |
| Format | B6 |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 32 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Język drukarki | BR-Script3 |
| Zainstalowana pamięć | 128 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier ekologiczny |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 230 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Odbiornik USB |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 319 mm |
| Szerokość | 410 mm |
| Głębokość | 399 mm |
| Waga | 11.6 kg |