Producenci
Brother Urządzenie wielofunkcyjne MFP DCP-T426W RTS A4/16ppm/WLAN/USB/6.4kg/Biała
Opis
DCP-T426W to przyjazne dla użytkownika urządzenie wielofunkcyjne, które pozwala na drukowanie dużych ilości dokumentów przy jednoczesnym obniżeniu kosztów wydruku. Łączność bezprzewodowa sprawia, że urządzenie świetnie sprawdza się w domu lub małym biurze.
Wydajne materiały eksploatacyjne w zestawie
Wraz z urządzeniem DCP-T426W otrzymasz po jednej butelce atramentu koloru: czarnego (wydajność do 7500 stron), cyan (wydajność do 5000 stron), magenta (wydajność do 5000 stron) i żółtego (wydajność do 5000 stron). Usprawni to twoją pracę i znacznie obniży koszty druku.
Korzystanie z oryginalnych materiałów eksploatacyjnych Brother zapewnia najlepszą jakość i niskie koszty wydruków oraz jego bezawaryjne działanie.
Łatwy mechanizm uzupełniania atramentu
Wszystkie urządzenia z tej serii mają wytrzymałą konstrukcję oraz są wyposażone w wiele funkcji. Ponadto, nowy system uzupełniania tuszu nigdy nie był łatwiejszy.
Zbiornik o dużej pojemności, można od teraz napełniać butelkami z atramentem, bez użycia rąk. Wystarczy włożyć butelkę do odpowiedniej przegrody, a po jej opróżnieniu zdjąć i zamknąć zbiornik. Koniec z bałaganem!
Opcje łączności
Urządzenie wielofunkcyjne DCP-T426W pozwala na zdalne wykonywanie zadań bez konieczności przebywania przy modelu. Urządzenie posiada interfejs Hi-Speed USB oraz wbudowaną łączność bezprzewodową, która pozwala na druk z urządzenia przenośnego.
Szybkie wydruki o wysokiej jakości
Model DCP-T426W oferuje prędkość druku do 9 /16 obrazów na minutę w kolorze/trybie monochromatycznym. Pozwala na szybki i łatwy druk wielostronnicowych dokumentów. Ponadto możesz polegać na wysokiej jakości wydrukach w rozdzielczości 1200 x 6000 dpi.
Dane techniczne
| Model | DCP-T426W |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | 102 x 152 mm (4" x 6") |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | A5 |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 6000 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 16 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 9 obr/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Brak |
| Podajnik papieru | Podajnik papieru na 150 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Wyjście papieru: 50 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier ekologiczny |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 220 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 159 mm |
| Szerokość | 435 mm |
| Głębokość | 359 mm |
| Waga | 6.4 kg |
| Pozostałe parametry | Poziom hałasu do 53.5 dBA |